Home » Poprzednie edycje » Edycja 2011/12 » Wyniki II edycji NOMAD

Zgodnie z planem II Niezależne Ogólnopolskie Mistrzostwa w Analizie Danych dobiegły końca. Etap finałowy odbył się dwa tygodnie po zakończeniu pierwszego etapu tj. w sobotę 10 marca 2012 roku we Wrocławiu w laboratoriach Politechniki Wrocławskiej. Nadszedł zatem czas na podsumowanie.

Na początek jako organizatorzy konkursu, chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom mistrzostw. Bez Waszej obecności cały nasz wysiłek poszedłby na marne, to przecież Wy tworzycie ciało mistrzostw.

Pragniemy również podziękować współorganizatorom konkursu oraz pozostałym osobom, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu. Wasza pomoc była nieoceniona.

W swoich podziękowaniach nie możemy, a wręcz nie chcemy zapomnieć o sponsorach mistrzostw. W tej edycji współpracowali z nami:

  • firma SAS Institute Polska sp. z o.o.
  • firma CASIO kalkulatory.pl
  • Magazyn Miłośników Matematyki
  • Świat Matematyki
  • firma Pryzmat
  • Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Akademia Matematyki Epsilon

Chcielibyśmy też podziękować naszym patronom medialnym:

  • matematyka.wroc.pl
  • dlastudenta.pl
  • eduinfo.pl

Dzięki współpracy z powyższymi firmami mogliśmy obficie wynagrodzić naszych uczestników za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie również owocna w kolejnych edycjach.

Składamy też podziękowania dla Fundacji Na Rzecz Rozwoju Politechniki Wrocławskiej, za ogromną pomoc i wsparcie przy organizacji mistrzostw.

Nie mniejsze podziękowania kierujemy również do Wydziału Podstawowych Problemów Techniki oraz Instytutu Informatyki i Matematyki przy Politechnice Wrocławskiej.

Po podziękowaniach nadszedł czas na gratulacje. Gratulacje należą się oczywiście zwycięzcom mistrzostw. Składamy je z nadzieją, że wygrane nagrody przyczynią się do Waszego rozwoju naukowego. Oczywiście gratulacje składamy również pozostałym uczestnikom mistrzostw. Pamiętajcie, że nawet jeśli w tym roku Wam się nie powiodło, zawsze możecie spróbować swoich sił w kolejnych edycjach, a nabyte doświadczenie może się stać kluczem do sukcesu.

Poniżej zamieszczamy tabelę wyników dla poszczególnych kategorii.

 I Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne

Miejsce Nazwa drużyny Liczba zrobionych zadań Łączny czas
1 Przeleceni na Marsa 4 624
2 iHearts42 3 513
3 Hyperboloid 3 708
4 Autystyczne Ameby 2 134
5 Mickiewicz 2 508
6 LO2-2E 1 169
7 Mądre Bestie 1 181
8 Miejsce na Twoją Reklamę 1 253
9 Dragonborns 0 0

II Kategoria – uczelnie wyższe

1 UWr 5 636
2 t 5 777
3 Całkujące Żyrafy 4 575
4 Blue Screen 3 796

W tym roku postanowiliśmy wręczyć dodatkowo nagrodę specjalną za najciekawszą nazwę drużyny. Każda drużyna mogła zagłosować na nazwę innej drużyny. Nagrodę otrzymała drużyna Autystyczne Ameby. Gratulujemy pomysłów oraz poczucia humoru.

Na koniec jeszcze raz gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się relacja zdjęciowa z konkursu.

A my już dziś zapraszamy Was na kolejną edycję naszych zawodów!!!

Comments & Responses

Dodaj komentarz