Home »

Kolejna edycja NOMADa!


Witajcie! Kolejna, IX już edycja NOMADa zbliża się wielkimi krokami i organizatorzy ciężko pracują, by mistrzostwa wypadły jak najlepiej. Śledźcie naszego fanpage’a na facebooku, by nie przegapić ważnych informacji! Ponadto na tej stronie pojawiły się przykładowe zadania z poprzedniej edycji, abyście mogli się odpowiednio przygotować do konkursu.

Wyniki pierwszego etapu konkursu!


Drodzy Uczestnicy! Nadeszła wielka chwila, na którą wszyscy czekali… wyniki pierwszego etapu Niezależnych Ogólnopolskich Mistrzostw w Analizie Danych! Poniżej znajduje się lista z drużynami, z którymi zobaczymy się już 9 czerwca! Liceum: Memento Semicolon Elektrostatyczni Nasza kreacja – ujemna wariacja Czarne krasule Statystyczni nomadzi Dakoto, Taktyk Koala Odpala Wokala Krewetki w tempurze Fornicate Wenches, Accumulate Currency Studia: PataŁachy Drim AndeskorTim 279 Wiewióry danych Analitycy Piasków Nieskończonych Pysie Nie wiem bit.do / ZnowuKazaliMiWymyslacNazwe Drużyny, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu, bardzo […]

Zadania na I etap konkursu!


To już ten czas! ZADANIA

Zapisy na VIII edycję konkursu!


Drodzy Uczestnicy! VIII edycja Niezależnych Ogólnopolskich Mistrzostw w Analizie Danych już niebawem! Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, niezwłocznie wypełnijcie formularz zgłoszeniowy na portalu Google Docs – zgłoszenia przyjmujemy do 20 maja. Zachęcamy do udziału w konkursie!

Przygotowania do VIII edycji Niezależnych Ogólnopolskich Mistrzostw w Analizie Danych!


  Rok 2018 coraz bliżej, a co za tym idzie, coraz bliżej kolejna, ósma już edycja Niezależnych Ogólnopolskich Mistrzostw w Analizie Danych NOMAD! Przygotowania ruszyły pełną parą, sztab organizacyjny w gotowości! Poszczególne etapy będą miały miejsce 26 maja oraz 9 czerwca 2018 roku. Temat przewodni tej edycji to HISTORIA! Serdecznie zapraszamy wszystkich do śledzenia naszej strony internetowej oraz fanpage’u na Facebook’u, gdzie o wszystkim będziemy informować na bieżąco!