Finał NOMAD – przydatne informacje


Witamy. 

Chcemy, aby Wasz przyjazd na finał Niezależnych Ogólnopolskich Mistrzostw w Analizie Danych odbył się bez problemów. Sądzimy, że poniższe informacje mogą się Wam przydać.

  1. Rozpoczęcie mistrzostw odbędzie się 10 marca 2012 roku o godzinie 9.00 w sali P.01 w budynku C-11 (ul. Janiszewskiego 14a). Rozdamy Wam potrzebne materiały, a następnie przejdziemy do budynku D – 1 (pl. Grunwaldzki 13) do sal 317.2, 317.3 i 317.4 . Tam otrzymacie treść zadań i o godzinie 10.00 rozpocznie się etap finałowy. Oba budynki są zaznaczone na mapie kampusu PWr
  2. Wcześniej jednak będziecie musieli dotrzeć na kampus Politechniki Wrocławskiej. Pomocny może się okazać fragment mapy Wrocławia. Na tej stronie znajdziecie aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej.  
  3. Komunikacją miejską należy kierować się na plac Grunwaldzki (wymiennie Rondo Reagana). Z Dworca Głównego można dojechać autobusem 145 lub 146 oraz tramwajem nr 2. 
  4. Przypominamy, że podczas zawodów uczestnicy nie będą mogli korzystać z Internetu, pomocy naukowych zapisanych w postaci elektronicznej, własnych komputerów i pamięci USB. Można za to mieć ze sobą książki oraz wydruki w nieograniczonej ilości. Zachęcamy Was do zabrania ze sobą potrzebnych materiałów.  
  5. Zawody potrwają 5 godzin i zakończą się o godzinie 15.00. Po mistrzostwach w holu budynku C – 11 w sali P.01 o godzinie 17.00 odbędzie się uroczyste podsumowanie mistrzostw, podziękowanie sponsorom oraz wręczenie nagród dla zwycięzców.Około godziny 16.00 w holu budynku C – 11 zostanie podany poczęstunek.  Między godziną 15.00, a godziną 16.00 uczestnicy będą mieli czas wolny na odpoczynek po wcześniejszym wysiłku. 
Mamy nadzieję, że Wasza podróż do Wrocławia odbędzie się po Waszej myśli.
 
Jeśli macie jakieś pytania dotyczące NOMAD – u prześlijcie je na adres 
gauss(at)pwr.wroc.pl 
Do zobaczenia we Wrocławiu!

Comments & Responses

Dodaj komentarz